Tark õhk-õhksoojuspumba kaugjuhtimise seade

129,00 (sis. KM)

Tootekood: AiO-EE Kategooria:

Kirjeldus

Celeoni Nutikas Juhtimine võimaldab elektribörsi hinnakõikumisest kasu lõigata, suunates automaatselt elektritarbimist soodsa elektrihinnaga tundidele. See on äärmiselt vajalik igas majapidamises, kus on börsipõhine elektripakett. Kõikidel meie seadmetel on Nutika Juhtimise funktsioon.
Nutikast Juhtimisest loe lähemalt artiklist „Kuidas töötab Celeoni Nutikas Juhtimine?“.

Celeon AiO on tark seade, mis on mõeldud juhtima õhk-õhksoojuspumpa. Seade teeb võimalikuks ruumi kliimat monitoorida ja õhksoojuspumbale läbi interneti käsklusi saata, kasutades Celeoni mobiilirakendust. Seadme peamine väärtus seisneb aga Nutika Juhtimise funktsioonis, mis jälgib elektrituru eelolevaid hindu ning reguleerib küttetemperatuuri kasutaja seadistatud vahemikus, vähendades sellega rahalist kulu toasoojale.
Seade toimib õhksoojuspumba juhtpulti imiteerides ning saadab käsklusi infrapunaga (ei toimi RF-seadmetega), seega ei pea seadme kasutamiseks lisaühendusi tegema. Seade ei katkesta soojuspumba toitevoolu. Minimaalne määratav temperatuur on 16 kraadi.
Ruumi kliimat mõõdab sisseehitatud õhuniiskuse ja temperatuuriandur.

Celeon AiO töötab enim levinud õhksoojuspumpadega, aga mitte CVMORE õhksoojuspumbaga. Kui meie seade Sinu õhksoojuspumbaga ei sobi, on meil tagasiostu garantii!

Mõned kasutusjuhud

  • Küttekulude optimeerimine elektribörsi põhjal, kasutades Nutikat Juhtimist.
  • Õhksoojuspumba kaugjuhtimine (nt sisse- ja väljalülitus,  temperatuuri ja režiimi muutmine).
  • Ruumi kliima (temperatuuri, õhuniiskuse) jälgimine.

Ühendub Wi-Fit kasutades internetti, vajalik on Wi-Fi-võrgu olemasolu. Ei vaja töötamiseks “keskjaama”. Kasutaja juhib seadet läbi interneti Celeoni rakenduses.

Seadme tööpõhimõttest loe lähemalt peatükist „Tark õhk-õhksoojuspumba kaugjuhtimise seade“.

Celeoni teenusel puudub kuumaks/aastamaks. Seadme ostuhind on ühekordne investeering.